איך בזכות השמש אפשר להגיע לתשואה קבועה של 11-14% בשנה על הכסף שלך?

תשואה דו ספרתית נחשבת לכמעט בלתי אפשרית. כשבנוסף לכך מובטחת גם יציבות ארוכת טווח, לפעמים התחושה היא שמדובר בהשקעה טובה מדי מכדי להיות אמיתית. אבל העולם שאנחנו חיים בו משתנה בקצב מהיר, ומציע הזדמנויות חדשניות – למשל גגות סולאריים של חברת SolarField שאוחזת בחוזה ל-25 שנים עם חברת חשמל ויכולה לספק תשואה של 11-14% בשנה. – קראו עוד

אודות SOLARFIELD

אנו גאים להציג את SOLARFIELD – חוות החשמל הישראלית הראשונה, התורמת לאיכות הסביבה ונרתמת לשמירה על מיקומה של ישראל כמדינה ירוקה הדואגת לסביבתה. במסגרת הפרויקט אנו סורקים את הארץ באיתור מבנים התואמים את דרישות התקן להתקנה של מערכות אנרגיה סולארית, ומאפשרים לכל אזרח במדינה לקחת חלק במיזם, ולהיות בעליו של שטח סולארי המוכר את תוצרתו לחברת החשמל – בחוזה חתום ל 25 שנה!

צרו אתנו קשר

כתובתנו

על החוזה עם חברת החשמל

SOLARFIELD מחזיקה בחוזה מכירת חשמל המאפשר לה למכור חשמל לתקופה בלתי מוגבלת לחברה, כחלק מאמציה של מדינת ישראל לצרוך חשמל אלטרנטיבי התורם לאיכות הסביבה. החוזה מאפשר לכם להצטרף לקבוצת המשקיעים של SOLARFIELD, וליהנות מנכס מניב המייצר לכם הכנסה פאסיבית בכל חודש, במשך 25 שנה. מכירת החלק היחסי שלכם בחווה הסולארית, מוגדרת במשכונו של החלק שבבעלותכם, כאשר החלק היחסי שלכם בחווה, בבעלותכם כנכס לכל דבר.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
התחלת השיחה
זקוקים לעזרה?
שלום, יש לך שאלות? אנחנו זמינים לשיחה בווטסאפ,