הדגל החדש של המשרד להגנת הסביבה: לאגור אנרגיית שמש בסוללות

דו"ח של המשרד: ביצועי הסוללות לאגירת חשמל השתפרו, מחיריהן צנחו, והן יכולות להחליף תחנות כוח המוּסקות בגז – ואף לחסוך למשק כ-9 מיליארד שקל ולהוריד את תעריף החשמל ■ מנכ"ל המשרד: "אין היגיון בהשקעת עשרות מיליארדי שקלים בהקמת תחנות כוח גזיות לא יעילות ומזהמות – קראו עוד

אודות SOLARFIELD

אנו גאים להציג את SOLARFIELD – חוות החשמל הישראלית הראשונה, התורמת לאיכות הסביבה ונרתמת לשמירה על מיקומה של ישראל כמדינה ירוקה הדואגת לסביבתה. במסגרת הפרויקט אנו סורקים את הארץ באיתור מבנים התואמים את דרישות התקן להתקנה של מערכות אנרגיה סולארית, ומאפשרים לכל אזרח במדינה לקחת חלק במיזם, ולהיות בעליו של שטח סולארי המוכר את תוצרתו לחברת החשמל – בחוזה חתום ל 25 שנה!

צרו אתנו קשר

כתובתנו

על החוזה עם חברת החשמל

SOLARFIELD מחזיקה בחוזה מכירת חשמל המאפשר לה למכור חשמל לתקופה בלתי מוגבלת לחברה, כחלק מאמציה של מדינת ישראל לצרוך חשמל אלטרנטיבי התורם לאיכות הסביבה. החוזה מאפשר לכם להצטרף לקבוצת המשקיעים של SOLARFIELD, וליהנות מנכס מניב המייצר לכם הכנסה פאסיבית בכל חודש, במשך 25 שנה. מכירת החלק היחסי שלכם בחווה הסולארית, מוגדרת במשכונו של החלק שבבעלותכם, כאשר החלק היחסי שלכם בחווה, בבעלותכם כנכס לכל דבר.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
התחלת השיחה
זקוקים לעזרה?
שלום, יש לך שאלות? אנחנו זמינים לשיחה בווטסאפ,