תרומתנו

לאיכות הסביבה

הצטרפו להצלחה

התרומה של SOLARFIELD לאיכות הסביבה

SOLARFIELD הוקמה כחברת השקעות בעלת אג'נדה ירוקה, ובחזונה הקמת מערכות סולאריות בהיקף רחב ידיים ובפריסה ארצית. המטרה בהקמת החווה הסולארית הגדולה בישראל אמנם מונעת ממניעים רווחיים כלכליים, עם זאת בעשייתה תורמת SOLARFIELD לשמירה על האוויר אותו אנו נושמים, ובהתגייסותה של מדינת ישראל לשמירה על צבניונה ומעמדה של המדינה כמדינה הדואגת לאזרחיה ולאיכות סביבתם, ונרתמת למלחמה הגולבאלית בפגיעה באיכות האוויר, ובהרחבת השימוש באנרגיית שמש מתחדשת.

מתקדמים לעולם נקי יותר

זיהום האוויר בעולם הוא אחד הנושאים המשמעויים ביותר, המעסיקים מדי יום את מנהיגי העולם כולו. ייצור חשמל בעזרת מערכות סולאריות, נחשב לבטוח במיוחד, ונקי במיוחד, כאשר החשמל המופק מהמערכות אינו פוגע באיכות הסביבה ואינו מזהם כלל. העולם הולך לכיוון של אנרגיה סולארית, הצטרפו גם אתם למהפכה.

הצטרפו למהפכת האנרגיה הסולארית

והתחילו להרוויח!

אנו ב SolrField, מבינים שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו הקמה של שדה כזה, הן מבחינת עלויותיו הגבוהות, והם מבחינת הדרישות הקפדניות לעמידה בתקן של המבנה על גביו יונח השדה. אין אפשרות להקים שדה פוטווולטאי על גבי אדמה, אלא אך ורק על גבי גגות מבנים, ולא ניתן להקים מבנים, שישרתו במיוחד מטרה זו. אנחנו ב SolarField מאפשרים לכל אזרח במדינה, לקחת חלק במיזם שבבעלותו מאות מבנים ועל גבם מוקמות בשעות אלו מערכות סולאריות, ולרכוש מקטעים בשדות פוטווולטאיים בחלק יחסי.

השקעה במיזם החל מ -

100,000 ₪

11-14%

תשואה

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
התחלת השיחה
זקוקים לעזרה?
שלום, יש לך שאלות? אנחנו זמינים לשיחה בווטסאפ,