מהי

אנרגיה סולארית

הצטרפו להצלחה

מה היא אנרגיה סולארית?

העולם כולו נרתם למשימה. בכל מדינה מיטב המדענים עושים כל שביכולתם בכדי לקצץ בצריכה המוגזמת של המין האנושי בדלקי מאובנים. הדלקים מצד אחד אוזלים לאורך השנים, ומצד שני, גורמים לזיהום אוויר בו כדור הארץ כבר לא יכול לעמוד. זה הזמן שלנו להירתם למשימה – ולהפסיק את זיהום האוויר של כדור הארץ האנרגיה הסולארית היא אנרגיה המופקת מהשמש (סולאר = שמש), כאשר הטכנולוגיה המתקדמת כיום בתחום מתקיימת על ידי פריסה של שדות פוטוולטאיים. תא פוטווולטאי, הוא למעשה רכיב אלקטרוני המגיב לאור השמש, והופך את אנרגיית החום שנקלטת בו לחשמל.

לשמור על איכות הסביבה זה מצוין,
אבל איך אתם מרוויחים מזה כסף?

המדינה נרתמת לשמירה על מעמדתה של מדינת ישראל כמדינה ירוקה, ולמעשה מכריחה את חברת החשמל לצרוך חשמל המופק באמצעות מערכות סולאריות במחיר קבוע. בכך, כל המקים שדה פוטוולטאי, ובלבד שהוקם על פי דרישות התקן, יוכל למכור את תוצרתו לחברת החשמל במחיר קבוע מראש. עמודה שמאלית טופס יצירת קשר עומד שם טלפון מייל שלח כותרת מעל הטופס: הצטרפו למהפכה והתחילו להרוויח

הצטרפו למהפכת האנרגיה הסולארית

והתחילו להרוויח!

אנו ב SolrField, מבינים שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו הקמה של שדה כזה, הן מבחינת עלויותיו הגבוהות, והם מבחינת הדרישות הקפדניות לעמידה בתקן של המבנה על גביו יונח השדה. אין אפשרות להקים שדה פוטווולטאי על גבי אדמה, אלא אך ורק על גבי גגות מבנים, ולא ניתן להקים מבנים, שישרתו במיוחד מטרה זו. אנחנו ב SolarField מאפשרים לכל אזרח במדינה, לקחת חלק במיזם שבבעלותו מאות מבנים ועל גבם מוקמות בשעות אלו מערכות סולאריות, ולרכוש מקטעים בשדות פוטווולטאיים בחלק יחסי.

השקעה במיזם החל מ -

100,000 ₪

11-14%

תשואה

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
התחלת השיחה
זקוקים לעזרה?
שלום, יש לך שאלות? אנחנו זמינים לשיחה בווטסאפ,