החוזה

עם חברת החשמל

הצטרפו להצלחה

החוזה של SOLARFIELD עם חברת החשמל

חברת החשמל לישראל, מחוייבת על פי חוק ומתוך הרצון להמשיך ולהפיק עוד חשמל באמצעים אלטרנטיביים, לרכוש מיצרני החשמל הפרטיים בעזרת מערכות סולאריות, את תוצרת החשמל שלהם במחיר נקוב. אנו ב SOLARFIELD מחזיקים בחוזה מול חברת החשמל לישראל, המבטיח 25 שנות מחיר קבוע לכל קילוואט חשמל אותו אנו מייצרים, ובכך למעשה אתם נהנים מהתחייבותה של חברת החשמל, להמשיך ולשלם לכם את התמורה החודשית על הייצור של חלקו היחסי שלכם, במערך ייצור החשמל של SOLARFIELD

הרווח כולו שלכם

החוזה מול חברת החשמל, והמחירים הנקובים בו, מאפשרים ל SOLARFIELD להבטיח לכם 25 שנות פעילות ושקט כלכלי, בהתחייבות חוזית לתמורה החודשית אותה תקבלו מדי חודש ישירות לחשבונכם. חברת החשמל מחוייבת לשמירה על המחיר לתקופה זו, ולמעשה ברכישת חלקכם היחסי במערכת הסולארית, אתם מבטיחים לעצמכם יציבות כלכלית, ותשואה גבוהה במיוחד.

הצטרפו למהפכת האנרגיה הסולארית

והתחילו להרוויח!

אנו ב SolrField, מבינים שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו הקמה של שדה כזה, הן מבחינת עלויותיו הגבוהות, והם מבחינת הדרישות הקפדניות לעמידה בתקן של המבנה על גביו יונח השדה. אין אפשרות להקים שדה פוטווולטאי על גבי אדמה, אלא אך ורק על גבי גגות מבנים, ולא ניתן להקים מבנים, שישרתו במיוחד מטרה זו. אנחנו ב SolarField מאפשרים לכל אזרח במדינה, לקחת חלק במיזם שבבעלותו מאות מבנים ועל גבם מוקמות בשעות אלו מערכות סולאריות, ולרכוש מקטעים בשדות פוטווולטאיים בחלק יחסי.

השקעה במיזם החל מ -

100,000 ₪

11-14%

תשואה

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
התחלת השיחה
זקוקים לעזרה?
שלום, יש לך שאלות? אנחנו זמינים לשיחה בווטסאפ,