אודות

SOLARFIELD

הצטרפו להצלחה

למה להצטרף לSOLARFIELD?

SOLARFIELD היא חברת השקעות, המעסיקה מהנדסים, אנשי כלכלה ואנשי משפט אנשי מקצוע בכירים בעולם האנרגיה הסולארית. SOLARFIELD רוכשת כדרך קבע מבנים על גבם ניתן להקים מערכות סולאריות, כאשר המבנים הנרכשים נבדקים ונבחנים ביעילותם הכלכלית להקמה של מערכות סולאריות על גגותיהם. SOLARFIELD מאפשרת לכל אחר מכם, לרכוש את חלקו היחסי בחוות החשמל פרוסת הידיים, ולהיות חלק מהמיזם החשוב לשמירה על איכות הסביבה ואיכות חיינו, וליהנות מתשואה גבוהה ומהשקעה בטוחה לעתידכם.

שומרים על מדינה ירוקה

הקו המנחה את עשייתה של חוות החשמל SOLARFIELD היא שמירה על איכות הסביבה, ושמירה על מעמדה של מדינת ישראל כמדינה הדואגת לסביבתה ולאקלים כדור הארץ. שמנו לעצמנו את דגל האחריות לשמירה על שמיים נקיים, ובעזרת הפקת חשמל באמצעות מערכות סולאריות, אנו נרתמים לעשייה זו. בואו לקחת חלק במיזם, להרוויח ולהצטרף להתגייסות הגלובאלית לשמירה על עולם נקי יותר.

הצטרפו למהפכת האנרגיה הסולארית

והתחילו להרוויח!

אנו ב SolrField, מבינים שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו הקמה של שדה כזה, הן מבחינת עלויותיו הגבוהות, והם מבחינת הדרישות הקפדניות לעמידה בתקן של המבנה על גביו יונח השדה. אין אפשרות להקים שדה פוטווולטאי על גבי אדמה, אלא אך ורק על גבי גגות מבנים, ולא ניתן להקים מבנים, שישרתו במיוחד מטרה זו. אנחנו ב SolarField מאפשרים לכל אזרח במדינה, לקחת חלק במיזם שבבעלותו מאות מבנים ועל גבם מוקמות בשעות אלו מערכות סולאריות, ולרכוש מקטעים בשדות פוטווולטאיים בחלק יחסי.

השקעה במיזם החל מ -

100,000 ₪

11-14%

תשואה

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
התחלת השיחה
זקוקים לעזרה?
שלום, יש לך שאלות? אנחנו זמינים לשיחה בווטסאפ,